Striprūs kartu! Gegužės 18 d. 25% visų POPINK pajamų bus skiriama projektui "Laisvės Vaikams". Paremkime kartu.

Garantijos ir palaikymo paslaugos

Išsami informacija apie garantiją leidžia jums žinoti, kokią apsaugą ir apsaugą turite savo Auros gaminiui. Čia rasite informacijos apie visas „Auros“ garantijos parinktis. Patikrinkite garantijos būseną, atnaujinkite, perkelkite arba užregistruokite savo Auros gaminį. Arba gaukite vienkartinį „Auros“ gaminių, kurių garantija pasibaigusi, palaikymą.

Garantijos būsena

Ar jūsų gaminiui taikoma garantija? Patikrinkite jo garantinę būseną ir garantijos galiojimo datą čia. Nuosavybės perdavimas Įsigijote naudotą Auros gaminį arba persikėlėte į kitą šalį? Perduokite nuosavybės teisę ir (arba) garantiją iš vieno asmens kitam arba iš vienos šalies į kitą.

Mažmeninės prekybos registracija

Be bet kokių taikomų Vartotojo ir (arba) įstatymų nustatytų teisių, Tiekėjas suteikia gamintojo garantiją. Gamintojo garantija yra tai, kad Prekės medžiagos ir gamybos kokybė bus be defektų 10 metų laikotarpį nuo tos dienos, kai Pirkėjas arba trečiasis vežėjas atsiėmė Prekes. Gaminio garantija netaikoma normaliam nusidėvėjimui. 10 metų garantija taikoma tik užsakymams, pateiktiems 2016 m. kovo 1 d. arba vėliau, užsakymams, pateiktiems iki šios dienos, bus taikoma 1 metų garantija. Išvalymo produktams ši garantija netaikoma.
Tačiau visas šis 7.1 punktas netaikomas, jei gedimas atsiranda dėl: Neįprasto naudojimo ar darbo sąlygų, instrukcijų nesilaikymo, netinkamo naudojimo, pakeitimo ar neautorizuoto remonto, tyčinio sugadinimo, netinkamos priežiūros arba Pirkėjo ar trečiosios šalies aplaidumo; arba bet kokie vėlesni mechaniniai, cheminiai, elektrolitiniai ar kitokie pažeidimai po rizikos perėjimo Pirkėjui, atsiradę ne dėl Prekės defekto.