Striprūs kartu! Gegužės 18 d. 25% visų POPINK pajamų bus skiriama projektui "Laisvės Vaikams". Paremkime kartu.

Dažnai užduodami klausimai

Skirtingai nuo daugelio laikinųjų tatuiruočių, POP!NK veikia įsiskverbdama į odą, o ne tik privilimpa ant viršaus. Mūsų tatuiruotės yra neskausmingos ir itin lengvai pritaikomos – tereikia kelių žingsnių! Užteptas rašalas reaguoja su odoje esančiais baltymais ir keratinu ir patamsėja per 24–36 valandas.

Ant tatuiruotės aplikatoriaus pastebėsite, kad rašalas yra šviesiai mėlynos spalvos. Taip tatuiruotė atrodys pirmą kartą užtepusi ant odos – bet nesijaudinkite! Per 24–36 valandas jūsų tatuiruotė patamsės į tatuiruotę panašų atspalvį.

Mūsų tatuiruotės išlieka 1-2 savaites. Tai, kiek laiko tai trunka, labai priklauso nuo tatuiruotės vietos, kasdienės veiklos ir odos drėgmės. Mūsų rašalas palaipsniui išnyksta, kai jūsų oda natūraliai atsinaujina. Norite jį pašalinti anksčiau? Lengvai nušveiskite odą šveitikliu (pvz., šiltu sūraus vandens ar kūno šveitikliu). Elkitės švelniai su oda – gali prireikti kelių bandymų, kol visiškai pašalinsite rašalą.

Ne! Tatuiruotės nėra skausmingos. Vienintelis diskomfortas, kurį galite patirti, yra nuėmus aplikatorių, kuris panašus į tvarsčio nulupimą. Štai keli patarimai, kaip kuo sklandžiau nuimti aplikatorių: - Prieš pradėdami lupti, laikykite odą įtemptą. - Greitai nulupkite nepertraukiamu judesiu.

Paprastai išsitepimas atsiranda dėl to, kad aplikatoriuje yra per daug drėgmės. Taip atsitinka, jei jūsų kūnas yra per karštas prieš darant tatuiruotę arba per daug judate tatuiruotei besivystant.
Svarbiausia atsiminti šiuos dalykus:
Sušlapinkite plotą 1 valandą prieš dengimą – geriausia naudoti vandens pagrindu pagamintą drėkinamąjį kremą!
Prieš darydami tatuiruotę naudokite „Primer Wipe“, kad įsitikintumėte, jog jūsų oda yra nušveista ir paruošta tepimui.
Nekeiskite ir netepkite tatuiruotės, kai ji bus ant jūsų odos.
Kai tatuiruotė vystosi vengti per didelio judėjimo ir karščio. Dėvėkite trumpas rankoves, kad išvengtumėte karščio / prakaito.
Eidami miegoti pirmą naktį po užtepimo, dėvėkite laisvus drabužius ant tatuiruotos vietos, kad išvengtumėte pernešimo per naktį.

Jei turite šiurkščius ar tankius plaukus, rekomenduojame nusiskusti prieš tepant. Taip yra todėl, kad plaukai veikia kaip barjeras tarp rašalo ir odos (todėl tatuiruotė tiesiogiai neprilips!). Dėl to rašalas gali nutekėti, išsitepti arba tatuiruotė gali būti nepakankamai išvystyta.
Šviesūs plaukai tepimo srityje yra puikūs ir leidžia gerai pernešti, bet kuo daugiau plaukų, tuo daugiau vietos klaidoms. Jei abejojate, ar nusiskusti užteptą vietą, siūlome ją nuskusti.
Atminkite, kad skutimasis gali sukelti mikro įpjovimus odoje, dėl kurių oda gali sudirginti. Po skutimosi rekomenduojame sudrėkinti odą, kad išgydytų visus pažeidimus ir išliktų sveika.
Jei skutatės, rekomenduojame palaukti 24 valandas prieš darant tatuiruotę.

Mūsų formulė buvo išbandyta dėl gaminio saugumo, siekiant užtikrinti, kad ji atitiktų kosmetikos reguliavimo reikalavimus. Sudedamųjų dalių sąrašas apima: Polietilakrilatas, Genipa Americana augalų ekstraktas, sacharozės acetato izobutiratas, dipropilenglikolio dibenzonatas, polivinilbutiralas, celiuliozės acetato butiratas Jei nerimaujate dėl odos alergijos arba jaučiate diskomfortą po aplikacijos, atsiųskite mums el. laišką adresu info@popink.com Retkarčiais gali pasireikšti reakcijų su oda besiliečiančiais produktais, įskaitant galimą paraudimą, sudirginimą ar išbėrimą. Patartina vengti naudoti POP!NK ant veido ar jautrių vietų. Tėvai turėtų prižiūrėti, kad maži vaikai naudotų šį gaminį.

Galime atšaukti jūsų užsakymą tol, kol jis nebuvo apdorotas ar išsiųstas. Jei norite grąžinti užsakymą, mūsų komandai reikės jūsų užsakymo numerio ir grąžinimo priežasties. Atsiųskite mums el. laišką adresu info@popink.com ir mes pasistengsime jums padėti!

Užduokite savo klausimus